Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať. Viac o cookies tu. Rozumiem
Technológie potlače | DARČEK je radosť
0 ks
0,000 €

Úvodná strana > Technológie potlače

Technológie potlače

Sieťotlač
Sieťotlač je technológia potlače s najväčšou tradíciou. Je nevyhnutná a to aj v dnešnej dobe, kedy si digitálna technológia potlače, ako 3D predmetov, tak textilného tovaru už vydobyla pevné postavenie na poli potlačových technológií reklamných predmetov.

Transfer
Technológia transférovej potlače je ideálna pre potlač textilných materiálov na prírodnej báze aj na syntetické tkaniny a ich zmesi.

Potlač skla, keramiky, porcelánu - priama potlač
Rotačnú sieťotlač používame pre potlač valcových predmetov. Najčastejšie sa používa pre potlač hrnčekov, popelníkov, pohárov atd.

Potlač skla, keramiky, porcelánu - výpal
Výpal na sklo je vhodná technológia pre označenie hrnčekov, pohárov, konvičiek, tanierov a pod.

Flock
Potlač je možné uskutočniť na všetky textilné materiály (tričká, čiapky, batohy, vaky, tašky z netkaného materiálu atď.).
Tampónová tlač
Tampóntlačou sa potláčajú v podstate všetky druhy materiálov (plasty, sklo, kovy, drevo, koža, keramika). Technológia je vhodná hlavne pre rozmerovo menšie predmety. Sú to napr. guľôčkové perá, otvárače, zapaľovače, kľúčenky a iné.

Pieskovanie
Túto potlačovú technológiu je možné používať na reklamné predmety zo skla a kovu. Je vhodná pre označovanie pohárov, plakiet, nerezových butyliek, hrnečkov a ďalších sklenených a kovových predmetov.

Razba
Pre realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga. Preto sa používajú raznice z mosadze.

Digitálna UV tlač
Táto technológia je vhodná na reklamné zapalovače, otvárače, hodiny a mnoho ďalších predmetov, ktoré sú bez výstupkov a zaručene rovnako vysoké.

Gravírovanie laserom
Laser alebo gravírovanie laserom je špeciálna technológia, ktorá využíva laserový lúč pre gravírovanie kovových, pokovovaných, drevených a plastových reklamných predmetov s farebnou povrchovou úpravou.

Výšivka
Strojovou výšivkou je možné vyšívať logá takmer na akékoľvek textilné výrobky, napr. uteráky, tašky, čiapky, tričká, bundy, atď.

Digitálna tlač
Digitálna potlač sa používa hlavne pre výrobu komplimentiek, papierových samolepiek (printetikiet), potlač butonov a manžiet na diáre.

Ofsetová tlač
Ofsetová potlač sa najčastejšie používa pre potlač a tlač kalendárov, PF kariet a komplimentiek.

Manžety na diáre
Manžeta na diáre je celoplošne digitálne potlačený prúžok papiera, ktorý obopína dosky diára a je k nim z vnútornej strany pripevnený pomocou snímateľného lepiaceho gélového bodu.

10 technológií potlače

Navrhneme vhodnú technológiu potlače
presne pre Vás.

Zistiť viac

Zaručená kvalita výstupu

Používame kvalitné a inovatívne stroje
o čom svedčia naše certifikaty.

Certifikáty

Krátke termíny dodania tlače

Reklamné predmety dodáme
v dohodnutých termínoch.

Zistiť viac

Staňte sa našim Partnerom

Máme prepracovaný partnerský program.
Zarábajte s nami.

Viac o programe

Buďte informovaný o akciových ponukách a novinkách

Pridajte sa do nášho mailinglistu
Dvakrát za mesiac dostanete prehľadný email
Informácie o zľavách a špeciálnych ponukách

Váš e-mail neposkytneme tretej strane

Sekcia pre zákazníkov