Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať. Viac o cookies tu. Rozumiem
DARČEK je radosť
0 ks
0,000 €

Zoznam produktových videí

23" Hurricane dáždnik

Manuálny typ dáždnika 190T pongee - polyesterový s hliníkovým hriadeľom a vrchom, sklolaminátové rebrá, ABS zakončenia a rukoväť. Balené v XD dizajnovej darčekovej krabičke. Registrovaný dizajn ®.

18,270 €
Aerato karafa na červené víno

Aerato prináša väčší pôžitok z degustácie červeného vína . Vďaka tejto jednoduchej, ale kompletnej vínovej karafe máte všetko v jednom . Vďaka setu si vaše víno udrží kvalitu a vy môžete ho servírovať a nalievať . Registrované dizajnu ®

49,140 €
Boom eko hrnček

Boom je 225 ml nepriepustný cestovný hrnček s dvojitou stenou pre horúce alebo studené nápoje na cestách. Najzaujímavejšie je, že je navrhnutý tak, aby ho bolo možné kompletne rozobrať a recyklovať na konci jeho životného cyklu. Preukážte svoj záväzok k zabezpečeniu čistejšieho sveta rozobratím a recykláciou každej jeho časti. Registrovaný dizajn®
10,458 €
Bopp Cool fľaša

Bopp cool je fľaša s dizajnovým ocenením, s kapacitou 700 ml, z ekologicky šetrného materiálu Tritan ™. Dobre uchopiteľná fľaša s dômyselným integrovaným chladičovým prvkom, ktorý vychladí vaše nápoje z vnútra fľaše. Registrovaný dizajn ®.

14,837 €
Gliss karafa na víno

Gliss Kur prináša väčší pôžitok z degustácie bielych vín . Vďaka tejto jednoduchej, ale kompletnej vínovej karafe máte všetko v jednom . . Registrovaný dizajn ®

41,160 €
Lumm karafa na vodu

Lumma prináša krajšiu atmosféru v servírovaní vašich nápojov. S integrovaným LED svetlom je karafa je nielen funkčná, ale je to aj kus dekorácie na servírovací stôl. Registrované dizajnu ®.

41,160 €
Pochrómované pásmo s automatickou zarážkou
black
5 m/19 mm pochrómované puzdro z plastických živíc (ABS) s príchytkou z mäkkej gumy a žltou matnou páskou. Vrátane príchytky na opasok a pásu na zápästie.
6,479 €
Skladacia fľaša

400 ml skladacia fľaša s tryskou na pitie, eloxovanou karabínou, aby ste mali vodu z kohútika poruke kedykoľvek to budete potrebovať, nech ste kdekoľvek.

1,439 €
Tulip súprava na prípravu a servírovanie šalátov

Potešte svojich hostí so šalátovou súpravou Tulip v tvare kvetu. Podstavec má dve funkcie, slúži ako pohár na miešanie a pomôcka pri servírovaní dresingu a zároveň poslúži ako odkladač na riad. Pohár má uzáver a tak zvyšky dresingu môžu ísť rovno do chladničky.
4,778 €

10 technológií potlače

Navrhneme vhodnú technológiu potlače
presne pre Vás.

Zistiť viac

Zaručená kvalita výstupu

Používame kvalitné a inovatívne stroje
o čom svedčia naše certifikaty.

Certifikáty

Krátke termíny dodania tlače

Reklamné predmety dodáme
v dohodnutých termínoch.

Zistiť viac

Staňte sa našim Partnerom

Máme prepracovaný partnerský program.
Zarábajte s nami.

Viac o programe

Buďte informovaný o akciových ponukách a novinkách

Pridajte sa do nášho mailinglistu
Dvakrát za mesiac dostanete prehľadný email
Informácie o zľavách a špeciálnych ponukách

Váš e-mail neposkytneme tretej strane

Sekcia pre zákazníkov